Zahradní nábytek a doplňky dodají zahradě šmrnc

Zahradní nábytek Daisy

Zahrady nás baví! Hlavně, když mají styl, jsou svým výrazem hravé a každý člen domácnosti v nich najde zdroj zábavy i místo pro odpočinek. Nabízíme kompletní servis - od návrhu zahrady, přes realizaci pod dohledem zahradního architekta, až po vybavení zahrady stylovými doplňky, jako je zahradní nábytek, stínící plachty, herní prvky či zahradní květináče.

Ano, zahrady nás baví! A když je práce zábavou, přináší plody, co mají šťávu! Zahrady z pera našeho zahradního architekta šťávu mají, a proto již za sebou máme desítky úspěšně dokončených rodinných, okrasných i střešních zahrad. Spolupracujeme výhradně s renomovanými dodavateli kvalitních materiálů, s výraznými českými designéry a řemeslníky, kteří své práci skutečně rozumí.

Do zahrad z naší dílny vnášíme daleko víc, než jen upravené květinové záhony, okrasné keře či stromy. Realizujeme i zajímavé vodní prvky, drobné zahradní stavby, zpevněné plochy, dětské koutky s vhodně zakomponovanými herními prvky či malými zeleninovými a bylinkovými záhonky, které děti s oblibou obdělávají, a pro fajnšmekry do zahrady navrhneme i výtvarné prvky od začínajících i známých umělců.

Důležitou roli hrají v našich zahradách i zahradní doplňky, které dodají každé zahradě šmrnc. Pro naše klienty jsme vybrali kvalitní a designově dokonalý zahradní nábytek. Na své si přijde každý – milovník nábytku kovového, zastánce zahradního nábytku z tropického dřeva i ten, kdo preferuje nábytek umělecký, jako je například zahradní nábytek z dekorované kameniny. K dispozici je přitom i celá řada ladících doplňků – zahradní květináče a amfory, umyvadla, osvětlení anebo naopak zastínění. Kontaktujte a budete spokojeni, naše zahrady přináší radost!

Co děláme

  • Stylové zahrady s využitím moderních rostlin a přístupů
  • Nápadité, originální a hravé zahrady pro všechny, kdo mají styl
  • Kvalitní realizace s autorským dohledem a se zárukou
  • Dodávky zajímavých designových doplňků

 

Co NEděláme

  • Nudné uniformní zahrady jako přes kopírák
  • Nekvalitní práci s nejistým výsledkem
  • Zdlouhavé přípravy a ještě delší realizaci, která otráví i trpělivé zákazníky
  • Nekvalitní mobiliář, který nevydrží ani 1 sezonu