Realizace zahrad

Projektem práce na krásné a stylové zahradě nekončí. Aby realita vypadala jako na původním návrhu, je vhodné svěřit realizaci odborníkům. Jen tak se vyhnete následným opravám a zklamáním.  Nabízíme kompletní realizace vašich zahrad, včetně terénních úprav, stavební části, závlahových systémů, zahradnických prací, vybavení mobiliářem a následné údržby. Realizace našich zahrad probíhá vždy pod autorským dozorem zahradního architekta.

Při realizaci zahrad využíváme jen nejkvalitnější rostlinný materiál a za účelem dosažení maximální kvality spolupracujeme s renomovanými odborníky na závlahové systémy, osvětlení, vodní prvky i stavební a tesařské práce. Realizaci zahrady nabízíme vždy na klíč, na investorovi stojí pouze schvalování dílčích kroků:

V první fázi probíhají terénní úpravy, trasování cest a případně i stavební práce, při nichž vznikají opěrné zídky, betonové patky a především zpevněné plochy, jako jsou například terasy a chodníky. Volba materiálu závisí na celkovém charakteru prostředí. Pro zpevněné plochy lze využít jak přírodní kámen či keramické dlažby, tak i exotické i místní dřeviny, například dubová prkna či hranoly. 

Zároveň s hrubými terénními úpravami je nutné vymodelovat terén pro vodní prvky, které přicházejí na řadu v druhé fázi realizace zahrady. Jedná se například o jezírka, rybníčky, ale i tekoucí vodu, kterou lze ve večerních hodinách i efektně nasvítit.

V třetí fázi se realizují závlahové systémy a rozvody elektriky pro osvětlení a jiné potřeby.

Čtvrtou fázi tvoří výsadba dřevin, založení okrasných či bylinkových záhonů a zapomenout se nesmí ani na výsevy trávníků. Kdo nechce na trávník čekat, může zvolit pokládku travního koberce.

Poslední fáze je nejpříjemnější – na řadu přichází mobiliář a veškeré doplňky, které život na zahradě maximálně zpříjemní.

Máte-li zájem o nabídku realizace vaší zahrady, kontaktujte nás telefonicky na 702 201 297 nebo přes kontaktní formulář.

Ukázky z realizací

Trvalkové záhony zkombinované s ozdobnými travinami, živé ploty z dřevin, skalky, ozelenění teras a balkonů, popínavky plazící se po pergolách, osazené zahradní květináče, zajímavé zastínění zahrady, designové doplňky.
To je jen malý výčet toho, co umíme a realizujeme u našich zákazníků. Nechte se inspirovat fotkami z realizací.