Venkovní dlažba keramická

Keramická dlažba na verandách, atríích či kolem bazénů skvěle dotváří příjemné prostředí vašeho domu a zahrady. Ani v našich zeměpisných šířkách se jich nemusíme obávat. Je však potřeba vybírat jen mrazuvzdorné a protiskluzné dlažby, jako například série Rodamo či Stone Klinker z naší nabídky.

S návrhem konkrétní skladby venkovní dlažby pro vaši zahradu vám může pomoci i náš zahradní architekt, při osobním jednání vám nabídne i podstatně širší škálu barev, dekorů a variant pokládek. Vzorek venkovní dlažby k porovnání barvy vám zašleme na vyžádání za 300 Kč. Pokud se rozhodnete zakázku realizovat, bude vám cena vzorku odečtena od finální ceny. V případě zájmu o konzultaci s architektem nebo o vzorek nás prosím kontaktujte.

 

Venkovní dlažba z naší nabídky má především tyto výhody::

Mrazuvzdornost - Každý z nabízených materiálů splňuje normy z pohledu mrazuvzdornosti. Materiál nemůže být poškozen ani vysokými mrazy, ovšem pokud je správně položen. Pokud vás to zajímá, kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Protiskluznost – Námi nabízená venkovních keramická dlažba nabízí i extrémní protiskluzné vlastnosti ( nejvyšší hodnota protiskluznosti na trhu)

Propojitelnost - Každý náš materiál vedle své protiskluzné exteriérové verze poskytuje i hladkou interiérovou verzi, díky čemuž je možné dosáhnout ideálního propojeni exteriéru s interiérem.

Snadná údržba - Velkou technologickou novinkou je zachování maximální protiskluznosti a zároveň snadné údržby. Naše keramické dlažby se snadno se umyjí a očistí, ne jako dřívější protiskluzné materiály.

Variabilita - Námi nabízená keramická venkovní dlažba zahrnuje kombinace různých formátů, dekory, parapetní prvky, bazénové krajovky či schodový program. V minulosti se lidé potýkali s dvěma několika problémy – dlažby mívaly často různé odstíny jednotlivých prvků a také rozdílnou kalibraci. Moderní dlažby tento problém odstraňují, a to díky novým technologickým postupům. Hrany jsou nyní nepravidelné a barvy odstínově variabilní, což propůjčuje dlažbám originální naturální vzhled.