Stínící plachty Ingenua

Netradičně a elegantně můžete zastínit svou terasu, verandu či zahradu s pomocí stínících plachet Ingenua. Jde o propracovaný systém, který lze zkombinovat zcela dle vašich preferencí a vkusu, a to díky důvtipnému upínacímu mechanismu, který je kombinovaný se čtvercovým nebo trojúhelníkovým tvarem stínící plachty. Ta je navíc k dispozici hned v několika barvách i materiálech.

Pro návrh a kalkulaci konkrétního řešení pro vaši zahradu nás prosím, zkontaktujte. Kromě výběru vhodné kombinace nabízíme i instalaci. Objednávat můžete i jednotlivé části přímo v našem e-shopu.

 

 .

Stínící plachta trojúhelník

Stínící plachta Ingenua ve tvaru rovnostranného či rovnoramenného trojúhelníku.
S její pomocí můžete efektně zastínit svou terasu či verandu, ale například i dětské hřiště. Napnout ji lze mezi 3 sloupky, připevnit jde i na zeď.

Stínící plachta čtverec

Stínící plachta Ingenua ve tvaru čtverce. Je vhodná především pro verandy či terasy čtvercového půdorysu, efektně vypadá především při kosém umístění.
Příjemný stín může poskytnout i lehátkům u bazénu či dětským hřištím v prostoru zahrady. Plachta se napíná mezi 4 sloupky, připevnit ji jde i ke zdi.
Je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů.

Stínící plachta obdélník

Obdélníkové stínící plachty Ingenua přináší nový rozměr zastínění vaší zahrady či terasy. Vypadají efektně, jsou vyrobeny z odolných materiálů a stín vám poskytnou v jakoukoliv denní hodinu – s posouváním slunce lze plachty snadno polohovat a tím udržet stín tam, kde je potřeba.

Sloupek na uchycení plachty

Sloupek na uchycení plachty

Sloupek o výšce 260 nebo 300 cm pro uchycení jedné nebo maximálně dvou plachet – sloupek lze použít pro kotvení pod úhlem 80° nebo 90° - eloxovaný hliník – součástí každého sloupku je posuvná jednotka pro uchycení plachta.
Pozor: v případě uchycení 2 plachet na sloupek je třeba sloupek ukotvit pod úhlem 90°.

Kotvení včetně posuvné jednotky

Kotvení vč. posuvné jednotky

Kotvení do zdi vč. posuvné fixační jednotky – 160 cm dlouhá kotva do zdi umožňuje polohování plachty – obsahuje posuvnou jednotku – eloxovaný hliník. Pozor: přiložené šrouby nemusí být vhodné pro všechny typy povrchů.

Fixace na zeď

Fixace na zeď

Fixace na zeď – umožňuje instalaci na zeď do velké výšky – obsahuje nerezovou kotvu do zdi s očkem a držák pro lanko. Pozor: přiložené šrouby nemusí být vhodné pro všechny typy povrchů.