Slunečníky Paraflex

Chcete mít stín právě tam, kde sedíte? Nebaví vás věčné posouvání posezení nebo deštníku dle toho, jak ubíhá den a s ním slunce? Pak volte slunečníky Paraflex, které jsou upevněny na pružné boční tyči a jejich unikátní a patentovaný systém umožňuje i praktické upevnění na stěnu nebo na boční rameno vedoucí k pevnému sloupku.

Slunečník je možné snadno vytáhnout a jednoduchým stisknutím tlačítka naklonit do požadované polohy. Ramena slunečníku jsou díky pantům velmi pružná a proto je možné je po otevření slunečníku snadno a rychle přesunovat. Rameno může být také lehce demontováno pro ukládání během zimy. Kromě vysoké kvality a stability potěší slunečníky Paraflex i mimořádně povedeným moderním vzhledem.

 

 .

Slunečník Paraflex Monoflex

Slunečník Paraflex Monoflex

Kvalitní designový slunečník s možností snadného naklánění. Slunečník je složen z eloxovaného hliníkového rámu a tkaniny o hustotě 190 gr/m2. Tkaninu je možné snadno sundat a vyprat v pračce na 40 stupňů.

Slunečník Paraflex Duoflex

Slunečník Paraflex Duoflex

Kvalitní dvojitý designový slunečník s možností snadného naklánění. Slunečník je složen z eloxovaného hliníkového rámu a tkaniny o hustotě 190 gr/m2. Tkaninu je možné snadno sundat a vyprat v pračce na 40 stupňů.

Slunečník Paraflex WallFlex

Slunečník Paraflex WallFlex

Kvalitní a praktický slunečník upevněný na stěnu.
Slunečník je složen z eloxovaného hliníkového rámu a tkaniny o hustotě 190 gr/m2. Tkaninu je možné snadno sundat a vyprat v pračce na 40 stupňů.
Rameno slunečníku se ze dvou částí a je vyrobeno z eloxovaného hliníku.